Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

12 listopada 2021

Przedszkolaki bawiły się przy znanych rytmach. Bal postaci z bajek

fot. pow.

fot. pow.

Jak co roku na początku listopada w przedszkolu ,,Donald” odbył się# ,,Bal Postaci Z Bajek”, który dostarczył naszym małym milusińskim mnóstwa pozytywnych emocji.

Od samego ranka dzieci w strojach ulubionych bajkowych bohaterów przybywały do przedszkola, aby wspólnie świętować, tańczyć i bawić się. Przy znanych przedszkolnych rytmach wszystkie grupy brały udział w balu tworząc : koła, pociągi i wężyki. Nasi mali milusińscy wzięli udział w zabawach tanecznych z balonami, zabawach naśladowczych oraz tych z użyciem chusty animacyjnej.
Podczas zajęć przedszkolaki miał okazję wziąć udział w bajkowym pokazie mody, podczas którego zaprezentowały swoje stroje, przedstawiały się i określały z jakiej bajki pochodzą. Dzieci: rozpoznawały i dopasowywały baśniowe atrybuty do wybranych postaci, składały obrazki z puzzli, rozpoznawały bajkowe postaci na obrazkach, odpowiadały na pytania i rozwiązywały zadania w quizie wiedzy o bajkach, a także wykonywały zadania matematyczne.

Podczas odpoczynku od zabaw tanecznych Donaldziaki mogli posilić się słodkimi niespodziankami przygotowanymi specjalnie na ten dzień. Dzieci pełne wrażeń i pozytywnych emocji opowiedziały swoim rodzicom o tym magicznym balu.

Materiał: Mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)