Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Przedszkolaki odwiedziły siedzibę. Poznały obowiązki strażników miejskich

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 19.09.2022 roku dzieci z przedszkola Słoneczko w Nakle nad Notecią odwiedziły siedzibę nakielskiej Straży Miejskiej.

W trakcie wizyty przedszkolaki zapoznały się z codziennymi obowiązkami strażników miejskich. Funkcjonariusze zaprezentowali sprzęt, którym posługują się podczas swojej pracy. Dzieci zobaczyły również stanowisko kierowania Zespołu Dyżurnych i Obsługi Miejskiego Monitoringu Wizyjnego.

Na zakończenie wizyty każdy z przedszkolaków otrzymał opaskę odblaskową, zakupioną ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle nad Notecią.

Materiał: st. insp. Dariusz Chróściński / Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)