Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 lutego 2020

Przedszkolaki świętowały Dzień Kota. Dzień pełen wrażeń

fot. B. Wajer

fot. B. Wajer

Dzieci z Przedszkola Reksio świętowały dzień kota. Z tej okazji czekały na nie specjalnie przygotowane# liczne "kocie zabawy".

„Chodzi swoimi drogami, cichutko miauczy czasami, chętnie wskakuje na płot. To zwierzę nazywa się …” . Wszystkie dzieci z Przedszkola Reksio od razu zgadły, kto jest bohaterem tej zagadki. Chodziło oczywiście o kota. Właśnie 17 lutego swoje święto obchodzą koty. Tego dnia zajęcia i zabawy we wszystkich grupach przedszkolnych zdominowała tematyka  związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Kota. Przedszkolaki w tym dniu uczestniczyły w różnorodnych „kocich zabawach” m.in.: malowały czworonogi, śpiewały ulubioną przez wszystkie dzieci piosenkę „My jesteśmy kotki dwa”, naśladowały kociaki, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka oraz słuchały bajki o „Kocie w butach”. Dla przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń, spędzony w miłej, radosnej atmosferze.

Materiał: B. Wajer, Przedszkole Reksio

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)