Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2022

Przemysław Kozłowski wyróżniony. Twórca wyjątkowych dzieł z zapałek

fot. pow.

fot. pow.

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego w Toruniu 14 czerwca br. odbyła się gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Podczas uroczystości prestiżowe wyróżnienia odebrali autorzy najbardziej wartościowych przedsięwzięć w trzynastu obszarach działalności publicznej, społecznej i gospodarczej za lata 2020 i 2021.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wyróżnienie w kategorii: Promocja Województwa za tworzenie wyjątkowych dzieł z zapałek, w tym największej szopki bożonarodzeniowej, która trafiła do Watykanu otrzymał mieszkaniec gminy Sicienko ( pochodzący z gminy Szubin) Pan Przemysław Kozłowski. Pan Przemysław już od kilku lat nieustannie sławi nasz region na polu artystycznym. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia. Życzymy jeszcze wielu sukcesów i ciągłego rozwoju tej wyjątkowej pasji.

Materiały: UG Sicienko / red

 

Oceń artykuł: 56 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (11)

  Mariusz, w dniu 20-06-2022 11:17:04 napisał:

  Brawo Przemek

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Knab, w dniu 20-06-2022 14:24:02 napisał:

  Gratulacje

  odpowiedz

  • 6 (6)

  szubiniak, w dniu 20-06-2022 18:03:32 napisał:

  Super. Świetna robota. Ten facet ma mega talent. Miło się ogląda te jego cuda!!!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  kacha, w dniu 20-06-2022 22:19:38 napisał:

  Gratulacje dla mistrza !

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ja, w dniu 21-06-2022 09:35:57 napisał:

  Gratulacje i wielki podziw za cierpliwość przy tworzeniu.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Anna, w dniu 21-06-2022 19:40:07 napisał:

  Swietnie utalentowany,ogladałam w telewizji super

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa magazynów
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)