Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

21 października 2021

Przewrócona przyczepa ciężarówki! Droga była zablokowana

fot. MaG/OSP Nakło

fot. MaG/OSP Nakło

W czwartek, 21 października około godziny 13 na# drodze wojewódzkiej nr 241 w okolicach Chrząstowa przewrócił się samochód ciężarowy z naczepą.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję. Strażacy przede wszystkim zabezpieczyli miejsce zdarzenia. 

Kierowcy na tym odcinku drogi musieli liczyć się z utrudnieniami. Droga w kierunku Mroczy była długo zablokowana. 

Jak udało się nam dowiedzieć, przyczepa pojazdu ciężarowego marki Man przewróciła się na drogę w skutek podmuchu wiatru. 

Na szczęście, nikomu nic się nie stało. - 31-letni kierowca mana nie doznał obrażeń - zapewniła podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

Oceń artykuł: 37 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -12 (12)

  nie wiem, w dniu 21-10-2021 15:10:00 napisał:

  super

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Tedd, w dniu 21-10-2021 16:04:59 napisał:

  Współczuję

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Stoczek pulpety w sosie pomidorowym słoik 500g
2,49PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)