Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

fot. powierzone

fot. powierzone

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

„Organizowany bieg jest częścią obchodów święta naszego Centrum. Tym razem wydarzenie to skierowaliśmy nie tylko do naszych żołnierzy, ale mamy nadzieję, że rzucone wyzwanie podejmą także przedstawiciele innych Jednostek Wojskowych, służb mundurowych, a także lokalni biegacze, którzy chcieliby się sprawdzić na przygotowanej przez nas trasie z przeszkodami.” – powiedział płk dr Przemysław Żukowski komendant Centrum Szkolenia WOT.

Na uczestników biegu czekać będzie ok. 5 kilometrowa trasa z przygotowanymi przeszkodami w postaci m.in. czołgania, pokonanie toru z opon czy też innych atrakcji. Udział w biegu jest bezpłatny, regulamin oraz informacje szczegółowe dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie internetowej https://cswot.wp.mil.pl/aktualnosci/przybij-piatke-z-cswot/

Program biegu:

• 7.30- przyjazd zawodników

• 7.45- odprawa techniczna i pobranie numerów startowych

• 8.00- start biegu

• 10.00- uroczyste zakończenie

Liczba miejsc ograniczona – do 60 uczestników. Oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. O udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiał: por. Krzysztof Wójcik / Oficer Prasowy Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej im. kpt. Eugeniusza Konopackiego w Toruniu

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Janusz, w dniu 17-05-2024 08:12:43 napisał:

  Oby karabinu nikt nie zgubił...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 17-05-2024 14:31:14 napisał:

  Teraz tak zwani żołnierze skoszarowani są we własnych domach biedny kraj .Polikwidowali jednostki wojskowe budynki popadły w ruinę to jest ten dobrobyt w uni europejskiej .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  krajan, w dniu 17-05-2024 20:59:48 napisał:

  Za komuny były regularne obozy PO w Pólku,móże władze w obrcnym kryzzsie wrócą do dobrych wzorców, mniej religii a więcej PO i w-f.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja BDO
500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Budowa magazynów
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)