Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 września 2023

Raport ligowy. Dwa zwycięstwa trampkarzy Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

fot. Football Academy Nakło

W ostatnim czasie trampkarze# i młodzicy Football Academy Nakło rozegrali swoje mecze ligowe.

Liga Trampkarza

W środę podejmowaliśmy Tucholanka Tuchola. Mecz ciekawy,  obfitujący w dużą ilość sytuacji bramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony. Bramkarz gości wyczyniał cuda w bramce. Nasz zespół zagrał jednak skuteczniej i po dwóch bramkach Nikodema oraz jednej Bodzia wygrywamy to spotkanie.

FA Mezar - Tucholanka Tuchola 3-2

Drugi mecz zagraliśmy z Wda Świecie. Zespół gości wygrał do tej pory wysoko wszystkie spotkania. Stosunek bramek 45-6. Zapowiadało się więc gorąco. W pierwszej połowie na zespół zagrał bardzo dobre 40 minut. Skutecznie graliśmy realizując wcześniej założone cele co przyniosło dwie bramki zdobyte przez Gawrona i Bochata. W drugiej części od początku rywale mocno zaatakowali.  Było widać ile pracy kosztowała nas pierwsza połowa. do 60 minuty jeszcze w miarę wyrównane spotkanie. Potem nieporozumienie naszego obrońcy z bramkarzem powoduje, że tracimy bramkę samobójczą. Zawodnicy ze Świecia zaczęli od tego momentu śmielej atakować spychając nas do głębokiej obrony.  Byli blisko wyrównania gdy jeden ze strzałów trafił w poprzeczkę. Nie wystrzegliśmy się błędów ale wynik nie uległ zmianie i wygrywamy z liderem.

FA Mezar - Wda Świecie 2-1

Liga Młodzika

W tej kolejce podejmowaliśmy zespół BKS Bydgoszcz. Mocno zdziesiątkowani przez różne wyjazdy, choroby i nieobecności musimy zagrać bardzo eksperymentalnie wystawiając m.in. zawodników z pola na bramce. Spotkanie było momentami wyrównane, jednak bardziej skuteczni goście.

Było widać brak w meczu bramkarzy, którzy są mocnym punktem naszego zespołu. Sytuacja kadrowa zmusiła nas do takiej gry jednak jest to dobra lekcja dla naszego zespołu. Pracujemy dalej.

FA Mezar - BKS Bydgoszcz 0-6

Materiał: Daniel Kloska / Football Academy Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Barbórka. Tradycyjne święto górnicze

Dzisiaj, 4 grudnia przypada Barbórka - tradycyjne święto górnicze. #Dzień ten obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)