Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2022

Rodzinny Turniej Siatkówki Plażowej. Family Beach Volleyball

fot. pow.

fot. pow.

Wraz ze Starostwem Powiatu Nakielskiego zapraszamy do wzięcia udziału# w Rodzinnym Turnieju Siatkówki Plażowej „Family Beach Volleyball” który odbędzie się w dniach 4 września 2022 r. na Przystani Powiatu Nakielskiego.

Miejsce: boiska do siatkówki plażowej, Przystań Powiat Nakielski przy ulicy Noteckiej 4 w Nakle nad Notecią.

Organizator zapewnia wodę oraz słodki poczęstunek dla uczestników turnieju. Dla zwycięzców przewidziane są puchary oraz vouchery.

Odprawa oraz losowanie odbędzie się o godzinie 9:45. Początek gier 10:00.

Wpisowe na turniej wynosi - 20 zł na parę.

Opłatę wpisową należy uiścić w dniu turnieju .

Limit: 16 par.

Uczestnikami turnieju mogą być jedynie osoby spokrewnione np. brat z siostrą.

Zapisy trwać będą do dnia 2 września (piątek) i przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą mailową do koordynatora turnieju poprzez kartę zgłoszeniową:

Tomasz Marach
tel. 607-952-400
marach.tomasz@gmail.com

Uwaga! W załączniku do pobrania druk oświadczenia, który obowiązuje przy zapisach na turniej. W imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie podpisuje rodzic lub prawny opiekun. W załączniku również karta zgłoszeniowa.

Regulamin turnieju znajdą Państwo również w załączniku.

Organizatorami turnieju są Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią oraz Nakielski Sport Sp. z o.o.

Materiał: Weronika Marzyńska / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)