Dziś mamy 18 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

03 września 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Muzycznej. Powitano nowych uczniów!

fot. B. Neilitz

fot. B. Neilitz

2 września 2020 roku o godzinie 17.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w #Nakle nad Notecią odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego Szkoły Muzycznej I stopnia.

Dyrektor Beata Nehring gorąco powitała ponad dwudziestu nowych uczniów! Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor każdemu,  kto został przyjęty do szkoły, symbolicznie położyła smyczek na ramię wypowiadając słowa: „pasuje Cię na ucznia szkoły muzycznej” . Rodzice oraz uczniowie z wielkim przejęciem czekali na moment, gdy usłyszą do klasy jakiego instrumentu zostali zakwalifikowani - akordeon? Fortepian? Skrzypce? Perkusja? Gitara? Flet? Z pewnością każdy z wymienionych pozwoli nowym adeptom sztuki rozpocząć piękną przygodę w ich życiu!!! Nie możemy się doczekać pierwszych koncertów w ich wykonaniu!!!

materiał: Marta Trudzińska 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sycąca, aromatyczna i smaczna. Przepis na krem z dyni z czerwoną soczewicą

Rozgrzewająca zupa krem z dyni to jesienny klasyk na naszych stołach.# Sycąca, aromatyczna i niezwykle smaczna.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)