Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

22 listopada 2021

SOS ZSP/NTS 3 Nakło najlepszy w Połczynie-Zdroju. Gratulujemy!

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W sobotę 20 listopada 2021r. odbył się# II Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju w kategoriach trójek i czwórek chłopców. W grupie 17 młodych siatkarzy z Nakła najlepiej wypadła czwórka Pogoda, Łęga, Leppert, Leppert, która zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Po dłuższej absencji nakielan na turniejach wyjazdowych w minisiatkówce zawodnicy NTS-u udali się na turniej do Połczyna – Zdroju. Turniej gościł 17 drużyn w kategorii trójek i 14 drużyn w kategorii czwórek siatkarskich z całej Polski.

W fazie eliminacji rywalizacja toczyła się w trzech grupach trójek oraz dwóch grupach czwórek oraz w identycznym układzie gier w fazie finałowej. Spotkanie rozgrywane było w formie jednego seta do 15 punktów gdzie 15 punkt był końcowym.

Cały turniej przy wielkiej otwartości i zaangażowaniu organizatorów przebiegał w rewelacyjnej atmosferze. Natomiast wysoki poziom umiejętności zawodników występujących drużyn, dostarczył wszystkim uczestnikom prawdziwych sportowych emocji. Przeżywane doświadczenia wielokrotnie falowały od euforii radości do łez zawodu. Mamy jednak przekonanie, że takie przeżycia ukształtują w przyszłości tych młodych chłopców na wartościowych zawodników.

Kolejność końcowa w turnieju trójek (17 drużyn)

1. Września I
2. SPS Lębork I
3. SPS Lębork II
4. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło I (Majchrzak Filip, Walkowiak Jan, Arach Michał)
5. Starogard I
6. BKS Chemik Bydgoszcz I
7. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło II (Jasiński Wiktor, Gemziak Kacper, Madaj Adam)
13. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło III (Plichciński Igor, Jaroszek Bartek, Ciachera Szymon)

Kolejność końcowa w turnieju czwórek (14 drużyn)

 1. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło I (Łęga Nikodem, Leppert Cezary, Leppert Karol, Pogoda Kacper)
 2. Mieszko Połczyn – Zdrój I
 3. AS Koszalin 13
 4. Mieszko Połczyn – Zdrój II
 5. SOS ZSP/NTS Trójka Nakło II (Markuszewski Mikołaj, Kubiński Jakub, Pewniak Filip, Stupieńko Nikodem)
 6. Joker Piła
 7. Września I

Serdeczne podziękowania składamy na ręce rodziców zawodników za wsparcie finansowe wyjazdu i wspaniały doping podczas całego turnieju.

Materiał: NTS Trójka Nakło 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Michu, w dniu 22-11-2021 19:23:17 napisał:

  Brawo młodzi

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Filet z kurczaka
14,99 PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Fotokalendarze A3
35PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)