Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Skrzaty zdobyły doświadczenie. Za nimi pierwszy turniej

fot. Daniel Kloska

fot. Daniel Kloska

Skrzaty wzięły udział w pierwszym turnieju w # ramach rozgrywek Od pasji do futbolu w ramach ligi Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Turniej jest rozgrywany bez podawania wyników, prowadzenia tabel a tym samym bez klasyfikacji końcowej, co naszym zdaniem jest bardzo istotne w rozwoju młodego sportowca (przede wszystkim brak presji wyniku). Każdy mały piłkarz aktywnie uczestniczący w meczach już wygrywa!

W naszej grupie udział bierze 7 zespołów, które co tydzień w innym miejscu będą rywalizowały między sobą zdobywając pierwsze ligowe doświadczenie.

Nasza młoda ekipa zagrała 6 meczy na Chemiku w Bydgoszczy pod balonem. Zagraliśmy z Chemikiem Bydgoszcz (dwie drużyny), Polonią Bydgoszcz, Gwiazdą Bydgoszcz, AP Małych Mistrzów Bydgoszcz, Juniorem oraz Pierwszy turniej, pierwsze bramki, piękne gole, akcje, mnóstwo minut i zebrane doświadczenie na boisku.

Zagraliśmy w składzie: Alicja, Alex, Adam, Kaziu, Natan, Nikodem i Rafał.

Brawa dla wszystkich naszych małych bohaterów dzisiejszych meczy. Za tydzień gramy w niedzielę w Nakle na Stadionie miejskim od godziny 12.00. Zapraszamy do kibicowania

Wspierają nas: Gmina Nakło nad Notecią, Powiat nakielski, Ministerstwo Sportu i Turystyki Łączy nas piłka, HIPPER.pl

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)