Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 września 2022

Skrzaty zdobyły doświadczenie. Za nimi pierwszy turniej

fot. Daniel Kloska

fot. Daniel Kloska

Skrzaty wzięły udział w pierwszym turnieju w # ramach rozgrywek Od pasji do futbolu w ramach ligi Kujawsko Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Turniej jest rozgrywany bez podawania wyników, prowadzenia tabel a tym samym bez klasyfikacji końcowej, co naszym zdaniem jest bardzo istotne w rozwoju młodego sportowca (przede wszystkim brak presji wyniku). Każdy mały piłkarz aktywnie uczestniczący w meczach już wygrywa!

W naszej grupie udział bierze 7 zespołów, które co tydzień w innym miejscu będą rywalizowały między sobą zdobywając pierwsze ligowe doświadczenie.

Nasza młoda ekipa zagrała 6 meczy na Chemiku w Bydgoszczy pod balonem. Zagraliśmy z Chemikiem Bydgoszcz (dwie drużyny), Polonią Bydgoszcz, Gwiazdą Bydgoszcz, AP Małych Mistrzów Bydgoszcz, Juniorem oraz Pierwszy turniej, pierwsze bramki, piękne gole, akcje, mnóstwo minut i zebrane doświadczenie na boisku.

Zagraliśmy w składzie: Alicja, Alex, Adam, Kaziu, Natan, Nikodem i Rafał.

Brawa dla wszystkich naszych małych bohaterów dzisiejszych meczy. Za tydzień gramy w niedzielę w Nakle na Stadionie miejskim od godziny 12.00. Zapraszamy do kibicowania

Wspierają nas: Gmina Nakło nad Notecią, Powiat nakielski, Ministerstwo Sportu i Turystyki Łączy nas piłka, HIPPER.pl

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)