Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Spotkanie i świąteczna sesja zdjęciowa seniorów. Miła integracja

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Przedstawiamy fotorelację ze spotkania #Mikołajkowego i Świątecznej sesji zdjęciowej Seniorów z Dziennego Domu Pobytu Senior+ w Nakle.

Mieliśmy przyjemności gościć Dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu wraz z wychowawcami. To była miła integracja dużo pozytywnych wrażeń i ustalenie kolejnych cyklicznych spotkań. Zarówno Seniorzy jak i dziewczęta dobrze czuli się w międzypokoleniowym towarzystwie. Czekamy już na kolejne wspólne zajęcia.

Materiał: Patrycja Michalska-Belica / Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)