Dziś mamy 26 listopada 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 października 2020

Spotkanie z okazji Dnia Białej Laski. To był miło spędzony czas

W dniu 16 października 2020 roku Koło Powiatowe Polskiego Związku Niewidomych #w Nakle zorganizowało spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski dofinansowanego ze środków PFRON.

Na spotkaniu obecna psycholog pani Barbara Lorenc przeprowadziła krótką prelekcję na temat „Jak radzić sobie ze stresem w czasie pandemii”. W bardzo ciekawy sposób  pokazała i omówiła nam ćwiczenia, które mają na celu wyciszenie, spokój oraz poprawę samopoczucia, co jest niezwykle istotne w obecnym czasie. Podczas spotkania przy poczęstunku i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa miło spędziliśmy czas. Rozmowy i spotkanie z drugim człowiekiem było niezwykle ważne i chociaż na chwilę przyniosło nam trochę radości i uśmiechu. Na koniec każdy z uczestników otrzymał upominek. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a pozostałym naszym członkom Koła życzymy dużo zdrowia, siły i optymizmu.

Materiał: Alicja Wiechowska Prezes Koła

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)