Dziś mamy 29 października 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

17 października 2020

Spotkanie z okazji Dnia Białej Laski. To był miło spędzony czas

W dniu 16 października 2020 roku Koło Powiatowe Polskiego Związku Niewidomych #w Nakle zorganizowało spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski dofinansowanego ze środków PFRON.

Na spotkaniu obecna psycholog pani Barbara Lorenc przeprowadziła krótką prelekcję na temat „Jak radzić sobie ze stresem w czasie pandemii”. W bardzo ciekawy sposób  pokazała i omówiła nam ćwiczenia, które mają na celu wyciszenie, spokój oraz poprawę samopoczucia, co jest niezwykle istotne w obecnym czasie. Podczas spotkania przy poczęstunku i zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa miło spędziliśmy czas. Rozmowy i spotkanie z drugim człowiekiem było niezwykle ważne i chociaż na chwilę przyniosło nam trochę radości i uśmiechu. Na koniec każdy z uczestników otrzymał upominek. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a pozostałym naszym członkom Koła życzymy dużo zdrowia, siły i optymizmu.

Materiał: Alicja Wiechowska Prezes Koła

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)