Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2023

Spotkanie zakończone remisem. Niesamowite emocje

Takiego meczu na parkiecie naszego klubu jeszcze nie było. Remisujemy wygrany mecz 33:33 z Handball Pyzdry.

Komentując tym razem krótko rywal dogonił nas bramkowo w ostatnich 10 minutach i rzucił 7 bramek pod rząd. Bramkarz drużyny przeciwnej fenomenalnie wybronił ponad 50% naszych rzutów i nasza przewaga spadła do zera. W ostatniej akcji a dokładnie na 16 sekund do końca spotkania wzięliśmy czas i próbując z prawego skrzydła rzucić zwycięską bramkę ponownie bramkarz z Pyzdr wykazał się skuteczną obroną i zakończyliśmy spotkanie remisując 33:33.

Bardzo dziękujemy ponownie kibicom za liczne przybycie oraz zespołowi Handball Pyzdry za niesamowite emocje.

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)