Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

07 października 2022

Światowy Dzień Drzewa. Dzieci spotkały się z leśniczym

fot. MM

fot. MM

Wiejski Dom Kultury oraz Biblioteka Publiczna w # Paterku zaprosiły w miniony czwartek wszystkie dzieci od lat 7 na darmowe warsztaty pn. „Światowy Dzień Drzewa”.

Podczas trwających niespełna 3–godzinnych warsztatów dzieci miały okazję spotkać się z leśniczym. Nie była to jednak jedyna atrakcja, bowiem pracownicy Nakielskiego Ośrodka Kultury przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Paterka wiele atrakcji w postaci różnorodnych zabaw z drzewami i zielenią w roli głównej.

Dzieci zapoznały się tego dnia m.in. z charakterystyką sosny zwyczajnej, poznając najczęstsze miejsca jej występowania oraz szczegóły pozwalające ją rozpoznać.

Oceń artykuł: 22 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)