Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

25 listopada 2022

Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zabawy, zagadki i prezentacja maskotek

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartkowe przedpołudnie w Ślesinie dzieci z miejscowego przedszkola uczciły Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony# corocznie 25 listopada.

Po obejrzeniu przez dzieci krótkiego filmu na temat święta, nadszedł czas na zabawy z misiem w roli głównej. Były to m. in.: gimnastyka z ulubionym pluszakiem, przejście niedźwiedzią kładką oraz tor przeszkód. Nie zabrakło oczywiście misiowych zagadek oraz prezentacji ulubionych maskotek. W trakcie spotkania zaprezentowano prace dzieci wykonane na zajęciach plastycznych organizowanych przez Wiejski Dom Kultury, których tematem były misie.

Materiał: Justyna Widawska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)