Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 maja 2022

Święto w ZSS w Karnowie. Miłe wielopokoleniowe spotkanie

fot. powierzone

fot. powierzone

6 maja w Zss w Karnowie odbył się VI Międzyszkolny Turniej # Logopedyczny, w którym udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nakle, ZSS w Szubinie oraz ZSS w Karnowie.

Tegoroczna, bajkowa edycja, polegała na interpretacji scenicznej i plastycznej wierszy z trudnością logopedyczną. Uczniowie poradzili sobie z tym doskonale. Werdykt jury mógł być tylko jeden – wszyscy zajęli pierwsze miejsce!
Turniej logopedyczny odbywa się co roku w ramach obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i jest dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią.

Kolejnym punktem naszego świętowania było przedstawienie „Królewna Śnieżka” w wykonaniu uczniów pod kierunkiem pań -Alicji Splitt oraz Małgorzaty Brząkowskiej. Na spektakl przybyli goście z Domu Pomocy Społecznej w Nakle.

To miłe, wielopokoleniowe spotkanie zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

materiał: Agnieszka Gumul

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)