Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Szkolna wycieczka pełna atrakcji. Jedną z nich był escape room

fot. pow.

fot. pow.

21 października klasa III pr wraz z kilkoma uczniami z# klasy III oa i III ag wybrała się pociągiem na wycieczkę integracyjną do Bydgoszczy. Wyjazd odbył się pod opieką naszej wychowawczyni pani Katarzyny Łapińskiej i księdza Igora Wichrowskiego.

Pierwszym punktem planu wycieczki był escape room "Wyjście Awaryjne", w którym do wyboru były 4 zupełnie różne pokoje pełne zagadek i niespodzianek. Wszyscy wspólnymi siłami wydostaliśmy się z nich jeszcze przed upływem czasu, a krzykom, śmiechom i emocjom nie było końca.

Po tej ekscytującej przygodzie udaliśmy się do "Olimpic Bowling Center", po drodze podziwiając uroki Bydgoszczy. Na miejscu czekała na nas miła obsługa. Po krótkim wprowadzeniu w świat kręgli, rozpoczęliśmy wspólną zabawę. W czasie dwugodzinnego pobytu w kręgielni mogliśmy zjeść ciepły posiłek, spokojnie porozmawiać, wymienić się wrażeniami z dotychczasowego przebiegu wycieczki i zregenerować siły w przyjemnym otoczeniu, z dala od szkolnych ławek. Niestety nic nie trwa wiecznie, a wycieczka musiała się zakończyć. Po dwóch emocjonujących godzinach udaliśmy się na dworzec kolejowy, by wrócić do swoich domów. Jednak plany pokrzyżowała nam pogoda. W Zielonczynie z powodu wichury i drzew, które przewróciły się na tory kolejowe, musieliśmy czekać na autobusy zastępcze.

Mimo niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy wrócili do domów cali i zdrowi z uśmiechem na twarzy i mnóstwem niezapomnianych przeżyć, z nadzieją na kolejny wspólny wyjazd.

Materiał: Hubert Antczak - III prawnicza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)