Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

21 września 2022

Trampkarze FA MEZAR zdobywają punkt w Warlubiu. Mecz był wyrównany

fot. pow.

fot. pow.

Na mecz do dalekiego Warlubia udaliśmy w poniedziałek późnym popołudniem. Podsumować to spotkanie można krótko. Mecz wyrównany.

Zawodnicy z Warlubia bardzo agresywnie grający, dużo biegający. Nasz zespół mimo bardzo dużej liczby ataków miał kłopot z wykończeniem akcji - bardzo dobrze tego dnia w drużynie gospodarzy funkcjonowali bardzo rośli zawodnicy środka obrony, którzy odbierali piłkę i od razu przerzucali górną piłkę do zawodników w ataku czekających wysoko na naszej połowie. Staraliśmy się grać szybko piłką po ziemi, wymieniając podania jednak wysoka trawa murawy hamowała piłkę (mimo tego, że było mokro) przez co często piłka nie "chodziła" tak jak chcieliśmy. Mecz kończymy remisem.

Start Warlubie - FA Mezar 4-4
Bramki dla FA zdobyli: Kuba Bochat, Nikodem Prymula, Oskar Maćkowiak, Antek Jopek

Materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)