Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2023

Trampkarze i Młodzicy podsumowali sezon. Jarmarkowa atmosfera

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

W piątek, 8 grudnia na nakielskim Stadionie spotkali się nasi najstarsi zawodnicy.

Odbyliśmy Trening, który był okazją do podsumowania minionej rundy. Oba zespoły zajęły 2 miejsca w swoich Ligach. Cały sezon był udany w ich wykonaniu. Abstrahując od wyników styl i postawa na boisku pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wczoraj oprócz naszych zawodników na za piłką biegali też ich rodzice i trenerzy. Wszystko we wspaniałej zimowej aurze. Mecze były zacięte i pełne emocji. Całemu wydarzeniu towarzyszyła jarmarkowa atmosfera przez stoisko przygotowane przez Szymona Brukwickiego - Akademia Rozwoju Kulinarnego, który jest Partnerem naszej szkółki. Były zimowe specjały, które w przerwach między meczami kosztowaliśmy z wielkim apetytem. Był to fajny dzień i na pewno to powtórzymy

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)