Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

20 maja 2022

Trampkarze zagrali bardzo dobrze. Piłkarze wykazali się wolą walki

fot. SF Junior

fot. SF Junior

18 maja 2022 r. byliśmy gospodarzem meczu ligowego i w tym dniu większość rzeczy nam wychodziła.

Z wielką wolą walki i czerpiąc ogromną radość gry strzelamy dużo goli. Tworzymy kilka ciekawych akcji. Gramy kombinacyjnie i skutecznie. Dobra postawa w końcu została nagrodzona wynikiem.

SF Junior Nakło - AF Brzoza 8:0

Sebastian Marasz x 3
Euzebiusz Mroczkowski x 2
Norbert Polcyn x 1
Tomasz Ksobiech x 1
Tobiasz Górny x 1

Skład: (Górny rząd od lewej) Trener Patryk Gruda, Ebi Mroczkowski, Norbert Polcyn, Jakub Lipkowski, Kacper Murek (C), Antoni Stawicki (Br), Tomasz Ksobiech, (Dolny rząd od lewej) Szymon Rajek, Tobiasz Górny, Hubert Bąk, Sebastian Marasz, Oliwier Palka,  Michał Wilczek, Daniel Marciniak

Materiał: Łukasz Bzdawka /SF Junior

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)