Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Turniej Bałtyk Cup 2022. Obóz sportowy Dębu Potulice

fot. pow.

fot. pow.

Od 15 do 19 czerwca drużyny młodzieżowe Dębu Potulice przebywały na obozie sportowym w nadmorskim Rewalu.

Podczas obozu młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Bałtyk Cup 2022. Wszystkie drużyny naszego klubu spisały się bardzo dobrze. Drużyna żaków zajęła 3 w Pucharze Posejdona, drużyna orlików w Pucharze Posejdona zajęła 5 miejsce a drużyna młodzików w Pucharze Posejdona zajęła 2 miejsce. W sumie w turnieju Bałtyk Cup 2022 zaprezentowało się 66 drużyn z całej Polski. Podczas pobytu nad morzem pogoda dopisywała więc młodzi zawodnicy Dębu korzystali z plaży i morza a także z atrakcji, które zapewniał ośrodek, w którym byli zakwaterowani. Wyrazy podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzieci z naszego klubu kolejny raz mogły przeżyć tak fajną przygodę.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych rodziców, którzy wspierali nas podczas organizacji wyjazdu nad morze oraz bardzo głośno dopingowali naszych zawodników.

Wielkie dzięki dla Was wszystkich w imieniu dzieciaków i trenerów.

Materiał: Andrzej Pasternacki/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)