Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

01 marca 2020

Turniej Gmin w koszykówce dziewcząt. Zwyciężyła drużyna z Paterka

fot. Dariusz Karolczak

fot. Dariusz Karolczak

29.02.2020 roku odbył się Turniej Gmin rocznika 2007-2008 o Puchar Burmistrza Żnina, pod patronatem# Ministra Łukasza Schreibera. Naszą gminę reprezentowała drużyna z Paterka, która zwyciężyła w całym turnieju, a dodatkowo Julia Koźmińska otrzymała nagrodę indywidualną.

Wyniki:
Paterek - Bydgoszcz 10:8
Paterek - Solec Kujawski 26:4
Paterek - Koronowo 14:6
Paterek - Sępólno Krajeńskie 18:5
Paterek - Brzoza 16:4
Paterek - Więcbork 12:8

Klasyfikacja końcowa:
1. Paterek
2. Bydgoszcz
3. Więcbork
4. Sępólno Krajeńskie
5. Brzoza
6. Solec Kujawski
7. Koronowo

Skład zespołu: Emilia Zamroczyńska, Weronika Krusik, Julia Koźmińska, Anna Wielebska,, Julia Walczak, Julia Lipska, Malwina Schmidt, Marcelina Ciesielska, Julia Walczak. Trenerem drużyny jest Pan Dariusz Karolczak, a opiekunem Pan Przemysław Jankowski.

Materiał: Dariusz Karolczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 362 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)