Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Turniej Mikołajkowy za nami. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki

 Fot. Piotr Podgórski

Fot. Piotr Podgórski

W dniu 3.12.2022 roku w hali ZSZŻŚ w Nakle nad Notecią odbył# się Turniej Mikołajkowy dla dzieci trenujących w sekcji tenisa Nakielskiego Sportu. Dzieci najmłodsze brały udział w grach i zabawach tenisowych.

Dzieci starsze rywalizowały w kategorii dziewcząt i chłopców.
Wszyscy uczestniczy zaprezentowali bardzo dobrą formę i umiejętności tenisowe.
Wyniki w kategorii dziewcząt były następujące:

1.Anna Wielebska
2.Lena Koszna
3.Agnieszka Sroka

Wyniki w kategorii chłopców były następujące:
1.Jan Karolczak
2.Bruno Podgórski
3.Dominik Górniak

Dzieci po zakończonym Turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Ponadto, podczas treningów tenisa nasza młodzież rywalizuje ze sobą w lidze tenisa, która zaczęła funkcjonować od początku tego roku szkolnego. Pierwsze klasyfikacje i runda zakończą się przed rozpoczęciem ferii zimowych.

Następnie druga runda będzie trwała do końca roku szkolnego i zakończy się wręczeniem dyplomów i nagród dla najlepszych tenisistów. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wspaniałą walkę na korcie.

Materiał: Piotr Podgórski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)