Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

17 września 2021

Turniej Tenisa w Kołobrzegu. Sukces Stefana Grzegorka

fot. Nakielski Sport

fot. Nakielski Sport

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek w dniach# 11-16.09.2021 r. brał udział w Turnieju Tenisa Ziemnego ITF S200 BMW Bonkowscy & Wilson 65+ w Kołobrzegu.

Ćwierćfinał:
Stefan Grzegorek - Jerzy Ignaczak (Warszawa) 2:0 (6:1, 6:4),
Półfinał:
Stefan Grzegorek - Jacek Malicki (Łódź) 2:0 (6:2, 6:4)
Finał:
Stefan Grzegorek - Paweł Wojtyczka (Lubin) 0:2 (3:6, 3:6)
W końcowej klasyfikacji w grze pojedynczej Stefan Grzegorek zajmuje drugie miejsce w turnieju.

W finale gry podwójnej Stefan Grzegorek/Grzegorz Płażyński (Kołobrzeg) pokonuje Pawła Wojtyczka (Lubin)/Jacka Malickiego (Łódź) 2:1 (4:6, 7:5, tie- break 10:4)
W końcowej klasyfikacji stając na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)