Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2022

Turniej brydżowy. Brzykcy i Popczyński zwyciężają

fot. KP

fot. KP

Nakielska para Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle. #Turniej był rozegrany w ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

Brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 28 listopada rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach eliminacji KMP. Wystąpiło 7 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego (z Nakła, Mroczy, Rościmina, Sicienka, Szubina i Więcborka). Grano na tzw. impy. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

W turnieju zwyciężyła nakielska para z klubu Eurobac Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński. Na drugim miejscu uplasował się nakielski mikst Eurobac: Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski. Trzecia pozycja przypadła również parze Eurobac: Marian Zarembski i Mariusz Wróblewicz.

Cztery pierwsze pary zakończyły turniej „na plusie”, a pozostałe „na minusie”. Po podliczeniu wyników z 32 ośrodków (na 36) w kraju w gronie 439 par, duet Brzykcy i Popczyński jest klasyfikowany na 29 miejscu. Natomiast mikst Granowska i Wołowski na 65 miejscu.

Kolejny turniej w Nakle zaplanowano 12 grudnia. Będzie to grudniowa eliminacja KMP w grze na zapis maksymalny.

Wyniki turnieju:
1. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński +55.00
2. Aleksandra Granowska/Piotr Wołowski +48.50
3. Marian Zarembski/Mariusz Wróblewicz +28.00
4. Jan Nowakowski/Zbigniew Pełka +22.00
5. Brunon Kaczmarek/Tadeusz Nitka -1.50
6. Włodzimierz Heymann/Benedykt Mieszczak -10.50
7. Alina Majchrzak/Włodzimierz Suchodolski -57.50

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Przechodzień, w dniu 30-11-2022 01:57:38 napisał:

  rewelacja

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Józek, w dniu 30-11-2022 09:34:41 napisał:

  Czy Pani Krajewska została wy--------na z gry.Bardzo mnie to cieszy.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  JK, w dniu 30-11-2022 18:32:39 napisał:

  Gratuluję Panie Zarembski z Rościmina. Tak trzymać!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)