Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2023

Uczestnicy ferii miło spędzili czas. Nie zabrakło gier stolikowych i zabaw

fot. powierzone

fot. powierzone

Zakończyły się zajęcia zimowe w Potulicach. W przeciągu tygodnia zdążyliśmy spędzić razem miłe chwile.

Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych, na których udało nam się wykonać piękne plakaty. Uczestnicy przelali na nie swoje wyobrażenie na temat ferii zimowych w bibliotece. Dużo czasu zajęło nam przygotowanie breloczków do kluczy z filofunu. Nie zabrakło gier stolikowych i zabaw ruchowych, takich jak gra w badmintona czy skakanie przez gumę. Dobrze bawiliśmy się przy grze „Czółko”, w której pojawiło się dużo postaci z baśni. W grupie stworzyliśmy „Panią Zimę”, która okazała się kolorowa niczym wiosna.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych zajęć feryjnych za rok!

Materiał: Sandra Lubaszewska / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)