Dziś mamy 20 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Uczniowie „Staszica” wzięli udział w konferencji. Ich wystąpienie było świetne

fot. pow.

fot. pow.

Troje wolontariuszy z Zespołu Szkół im. S. Staszica# Zosia Niedbała, Zuzia Gajewska i Mikołaj Wnuk dzięki swojemu projektowi „Pomagamy – odpowiedzi specjalistów na trudne pytania młodzieży”, który zrealizowany został przy współpracy z panią psycholog Dobrosławą Jedynak i z panem socjoterapeutką Arkadiuszem Szczepańskim przy wsparciu pani pedagog Małgorzaty Sass – Jakóbczyk, otrzymało zaproszenie na VIII Ogólnopolską Konferencję Uzależnienia – Polityka , Nauka, Praktyka.

Profilaktyka ryzykownych zachowań, która odbyła się w Warszawie w dniach od 6 do 8 września bieżącego roku. Wolontariusze poproszeni zostali do zaprezentowania swojego projektu szanownemu gronu naukowców i praktyków związanych z profilaktyką ryzykownych zachowań. W trakcie wystąpienia wolontariusze wykazali się pełnym profesjonalizmem przygotowując prezentację oraz naturalnością i opanowaniem w opisywaniu projektu. Głos w czasie wystąpienia zabrała również pani psycholog Dobrosława Jedynak, która wspierała młodzież dobrym słowem i pozytywną energią. Młodzież świetnie poradziła sobie z pytaniami, które zadawane były przez specjalistów po zaprezentowaniu i opisaniu projektu. Wystąpienie zostało bardzo dobrze odebrane przez uczestników konferencji a gratulacjom nie było końca.

Materiał: Monika Daniel - Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)