Dziś mamy 16 czerwca 2021, środa, imieniny obchodzą:

11 listopada 2020

Uczniowie klasy 3a integracyjnej świętują. Warto brać z nich przykład!

fot. SP 2 Nakło

fot. SP 2 Nakło

Uczniowie klasy 3a integracyjnej z nakielskiej Dwójki włączyli się w szkolną akcję #świętowania Narodowego Święta Niepodległości.

Zachęceni przez wychowawców – Beatę Patynę i Dominikę Świtalską wykonali flagi, plakaty, prace plastyczne, zadbali o galowy strój i przy pomocy swoich rodziców wysłali zdjęcia z obchodów tego święta. Podczas zajęć on-line rozmawiali o tym, czym dla dzieci jest wolność, sięgnęli do kart historii i zaśpiewali hymn. Warto brać przykład z małych patriotów!

Monika Stachowska, Dominika Świtalska

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Profilaktyka 40 Plus. Program nieodpłatnych badań już od 1 lipca!

Profilaktyka 40 PLUS to program badań profilaktycznych dla Polaków od 40. roku życia. Program startuje już 1 lipca.

(czytaj więcej)
0

Zakupy online zyskują na popularności. Wpływ na to ma wykształcenie?

Kobiety częściej niż mężczyźni kupują w# sklepach stacjonarnych, a online jest najpopularniejszym kanałem sprzedaży w grupach wiekowych 18-24 lat oraz 45-54 lat – wynika z najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield przez Inquiry.

(czytaj więcej)
0

W jaki sposób zadbać o kominek w lecie i dlaczego to takie proste?

Mówi się, że kominek pasuje do zimy jak ręka do rękawiczki, ale# co robić z kominkiem podczas ciepłych miesięcy? Mimo, że widok płonącego ognia ma w sobie coś magicznego, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, raczej nikomu nie uśmiecha się generowanie w domu dodatkowego źródła ciepła. Ale nawet poza sezonem, nieużywany kominek pozostaje centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Jak to wykorzystać i w jaki sposób zadbać o kominek w lecie? Sprawdźmy.

(czytaj więcej)
0

Zacznij odliczanie do wakacji. Zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyki i nie tylko!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o# letnim wypoczynku. Przygotowania do wakacji to świetna okazja, aby poświęcić sobie trochę dodatkowej uwagi, a nawet wypracować kilka nawyków pielęgnacyjnych nie tylko na najbliższe lato, ale na kolejne lata. Zacznij z nami odliczanie dni do urlopu i przygotuj się do niego krok po kroku!

(czytaj więcej)