Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2022

Uczniowie spotkali się z rodzicami na ranczu. Wspólny czas na długo pozostanie w pamięci

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałkowe popołudnie, 13 czerwca br. uczniowie # klasy 8a integracyjnej wraz z rodzicami spotkali się na Ranczu u Amadeusza.

Już niebawem uczniowie tej klasy opuszczą mury Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią.  Spotkanie było okazją do podsumowania i wspomnień związanych z pobytem w nakielskiej Dwójce. Na miejscu właścicielka rancza przywitała gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Uczestnicy spotkania zwiedzili m.inn. mini zoo, zobaczyli kózki miniaturki, rzadkie okazy kur, owce, barany, świnki, szopy pracze, króliczki miniaturki, kurczaki i kaczuszki. Mieli  także okazję zobaczyć zwierzęta egzotyczne m.in. syczące karaluchy z Madagaskaru, pająki, węża, ptasznika i agamę brodatą. Wszystkie zwierzęta można było dotknąć, pogłaskać i zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Uczniowie i ich rodzice uczestniczyli w zabawach integracyjnych świetnie się przy tym bawiąc. Podczas pobytu na ranczu na wszystkich czekał smaczny poczęstunek. Spotkanie było czasem radości, uśmiechu i refleksji. Wspólnie spędzony czas na pewno długo pozostanie w pamięci uczestników. 

materiał: Beata Witusińska SP2 w Nakle 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
ZIEMNIAKI MŁODE
1,49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)