Dziś mamy 27 maja 2020, środa, imieniny obchodzą:

02 marca 2020

Upamiętnili Żołnierzy Wyklętych. Sprawdź wyniki zawodników Skry

fot. Maciej Adamczyk

fot. Maciej Adamczyk

W minioną niedzielę 01.03.2020 r cała Polska biegała, aby upamiętnić Żołnierzy Wyklętych.

W tym szczególnym dniu na biegowych ścieżkach nie zabrakło zawodników SKRY. Klub LZS SKRA Paterek w Chełmnie reprezentował Mikołaj, który wraca do biegania po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Dystans 2,2 km pokonał w czasie 00:08:24. Do Szubina wybrali się Agnieszka, Magdalena i Adrian. Wszyscy pobiegli 10 km i rewelacyjnie poradzili sobie na trasie:
Agnieszka 00:57:06
Adrian 00:52:50

Magdalena 00:54:30 – czas który zagwarantował 3 miejsce w klasyfikacji K3.

O godzinie 14:30 w Mroczy na dystansie 1963 metrów pobiegł Dawid. Nie wiadomo skąd on bierze tyle siły. Mimo tego że od 11:00 spędził na boisku piłki nożnej 90 minut, zawody ukończył na drugim miejscu ze świetnym czasem 00:06:55.

Ogromne brawa i gratulacje dla wszystkich.

Materiał: Maciej Adamczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)