Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Uroczyste pożegnanie w przedszkolu Dzieci otrzymały dyplomy i książki

fot. pow.

fot. pow.

„W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj.# Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych ciepłych murach. W przedszkolu to ostatni dzień, rozstania nadszedł czas i powolutku, cicho, już opuszczamy Was.”

23 czerwca 2022 roku był dniem wyjątkowym, pełnym wzruszeń, radości i wspomnień. Starszaki- Pszczółki żegnały się z przedszkolem.

Dzieci, w obecności rodziców, swoich nauczycielek, pani dyrektor oraz wszystkich pracowników pokazały przygotowany na tę okazję występ artystyczny. Rozpoczęły dostojnym wykonaniem Poloneza. Były też wiersze, piosenki i tańce. Dzieci swoimi popisami recytatorsko- wokalno- tanecznymi dostarczyły wszystkim wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych przeżyć.

Po występie artystycznym starszaków, były życzenia i podziękowania od pani dyrektor, rodziców i nauczycielek. Dzieci otrzymały dyplomy, książki, pamiątkowe zdjęcia oraz upominki.

Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za współpracę, pomoc i wsparcie.
A Wam, kochane Pszczółki życzymy zdrowia, radości na co dzień oraz samych sukcesów w szkole!

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)