Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

01 lipca 2022

Utrudnienia na drodze krajowej nr 10. W ten weekend targi w Minikowie

fot. pixabay

fot. pixabay

W dniach 2-3 lipca br., w związku z targami, które odbędą się# w Minikowie, kierowcy spodziewać mogą się wzmożonego ruchu na DK 10. O zapewnienie płynności ruchu dbać będą policjanci.

W dniach 2-3 lipca br., w miejscowości Minikowo w gminie Nakło, odbędą się Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH. Przedsięwzięcie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających, dlatego kierowcy poruszający się w tym czasie drogą krajową nr 10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze.

Podróżującym w kierunku Bydgoszczy, lub z Bydgoszczy w stronę Piły, zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z przejazdu przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy.
Policjanci apelują do kierowców korzystających w weekend z drogi krajowej nr 10 o rozważną jazdę i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy, których zadaniem będzie zapewnienie płynności ruchu na trasie.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska /Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (11)

  Wypasacz świń, w dniu 01-07-2022 15:42:15 napisał:

  Największa atrakcja regionu.Połowa-jak nie całe Nakło się zjedzie by podziwiać rolnicze maszyny i trzodę chlewną ;-) Jak niewiele trzeba by zaspokoić podstawowe potrzeby wypoczynku mieszkańcom Nakła ;-)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (6)

  Działkowiec, w dniu 01-07-2022 20:39:09 napisał:

  Wypasacz Jakim trzeba być zacofanym człowiekiem żeby nie rozumieć istoty takich targów Pewnie nigdy nie byłeś!!!Ty weekend pewnie w MC spędzasz z dziećmi wnukami i z żoną A w poniedziałek opowiadasz w pracy historyjki o najpiękniejszym weekendzie w życiu Żal mi takich prostaków jak ty Do zobaczenia na targach

  odpowiedz

  • -1 (3)

  nikuś, w dniu 01-07-2022 21:54:16 napisał:

  Najbardziej z tych wszystkich targów podoba mi się p. Justyna!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)