Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2021

W październiku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Główny Urząd Statystyczny przedstawił wstępne dane# dotyczące budownictwa mieszkaniowego w województwie kujawsko-pomorskim.

Według wstępnych danych w województwie kujawsko-pomorskim w październiku 2021 r. oddano do użytkowania 788 mieszkań, tj. o 1,4% więcej niż przed rokiem. Deweloperzy przekazali do eksploatacji 356 mieszkania – o 15,2% więcej niż w analogicznym miesiącu 2020 r., natomiast inwestorzy indywidualni – 432 mieszkania, tj. o 2,5% mniej.

Województwo kujawsko-pomorskie w październiku 2021 r. pod względem dynamiki oddanych mieszkań do użytkowania zajęło 10. lokatę w rankingu województw. Największy wzrost odno-towano w województwie podlaskim (o 62,3%) i świętokrzyskim (o 42,6%). Z kolei największy spadek liczby mieszkań oddanych do użytkowania wystąpił w województwie podkarpackim (o 44,7%) i lubuskim (o 43,4%).

Materiał: GUS

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (3)

    Saunowiec, w dniu 30-11-2021 09:09:02 napisał:

    Nasz basen nakielski wbrew opiniom jest bardzo lubiany i odwiedzany, połowa gości to z Bydgoszczy i ościennych gmin, ani w Bydgoszczy ani w Wągrowcu nie ma takich saun jak u nas i do tego nie jest tak drogo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)