Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 maja 2022

Warsztaty, rozmowy i nie tylko. Aktywna Kcynia realizowała kolejny projekt

fot. Aktywna Kcynia

fot. Aktywna Kcynia

Dbaj o siebie i o innych to kolejny projekt dofinansowany przez# Zarząd Powiatu Nakielskiego.

Zadanie realizowane było na Przystani Powiat Nakielski. Uczestnicy projektu dowiedzieli się, w jaki sposób mogą pomagać potrzebującym, z czym się wiąże praca wolontariusza. Warsztaty poprowadziła Pani Ewa Kluszczyńska z Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Po przerwie i pysznym cateringu swoje spotkanie z młodzieżą poprowadził Pan Mariusz Lewandowski, pierwszy w historii Polski zawodnik, który zdobył tytuł Mistrz Świata Arnold Classic w fitness mężczyzn. Pan Mariusz opowiedział o zdrowym odżywianiu oraz wyjaśnił wszelkie wątpliwości co do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Oprócz warsztatów został również zakupiony metalowy pojemnik na nakrętki plastikowe. Dziękujemy bardzo firmie IBIS z Szubina oraz Panu Remigiuszowi Koniec za bardzo dobrą współpracę, oraz pomoc w realizacji zadania. Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek i pomagania innym.

Dziękujemy Panu Staroście Powiatu Nakielskiego oraz Pani Emilii Marach za zaszczycenie nas swoją obecnością w projekcie.

Materiał: Aktywna Kcynia

Oceń artykuł: 23 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Konstrukcje stalowe
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Kawski kiełbasa śląska
11,99PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)