Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Warsztaty kosmetologii. Spotkanie wywarło na licealistkach duże wrażenie

fot. powierzone

fot. powierzone

22 listopada uczennice klas #2 bch A i 2 bch B I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego uczestniczyły w warsztatach kosmetologii w Studiu Stylizacji i Urody pani Jolanty Madaj. Warsztaty były jedną z form edukacji Festiwalu Kultury i Sztuki organizowanego w I LO.

Spotkanie to przerosło najśmielsze oczekiwania licealistek i wywarło na nich ogromne wrażenie, ponieważ każda z uczestniczek warsztatów mogła na własnej skórze poznać tajniki kosmetologii, korzystając z dostępnych usług takich jak hennowanie brwi, manicure, przycinanie i modelowanie włosów, makijaż oraz zabiegi na cellulit czy tkankę tłuszczową.

Profesjonalny personel z przyjemnością odpowiadał na każde zadane pytanie, poszerzając zakres wiedzy z biologii, chemii, trychologii czy kosmetologii estetycznej. Po ponad dwóch owocnie spędzonych godzinach na licealistki czekał poczęstunek w postaci pizzy, herbaty i słodkości.

Uczennice dziękują Pani Jolancie Madaj za zorganizowanie tej niezwykłej przygody, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.  Dziękują także wszystkim Paniom ze Studia Stylizacji i Urody za podzielenie się pasją do kosmetologii oraz za każdą, nawet najmniejszą przeprowadzoną metamorfozę dającą uczennicom powód do uśmiechu.

Materiał: Lena Kucharzewska II bch A / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)