Dziś mamy 30 listopada 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Wspólny wyjazd do Torunia. Wśród atrakcji wizyta w teatrze

fot. pow.

fot. pow.

23 października Samorząd Mieszkańców nr 4 zorganizował# wyjazd do Torunia.

Po przyjeździe uczestnicy mieli czas i okazję by pospacerować i pozwiedzać Średniowieczny Zespół Miejski wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Mogli wypić kawę, zjeść posiłek w jednej z wielu uroczych kawiarni czy restauracji. Koneserzy slodkości zajadali się piernikami i pysznymi pączkami. Następnie wszyscy udali się do teatru Wilama Horzycy na spektakl pod tytułem " Tango". Sam budynek teatru, jak i sztuka wywarła duże wrażenie na widzach. Można było podziwiać piękne wnętrza, doskonałą współczesną reżyserię jak i grę aktorską. Przedstawienie była groteską ponadczasową, opowiadało między innymi o konflikcie poglądów i systemów wartości.

W wycieczce uczestniczyło 45 osób, wiele spośród nich było po raz pierwszy w życiu w teatrze, ale deklarowali, że na pewno nie ostatni. Nowoczesna forma tego teatru bardzo przypadła im do gustu.

Następnie udano się w drogę powrotną, podczas, której dla uczestników zorganizowano niespodziankę. Zabrano wycieczkowiczów do Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy, gdzie podziwiać można było Bajkowy Ogród Świetlny, imprezę pełną magii, świateł i kolorów.

Zarząd Samorządu serdecznie dziękuje uczestnikom za wspólnie spędzony czas i miłą atmosferę.

Materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka - Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców nr 4

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Trzy przekąski na Andrzejki. Musisz ich spróbować

Andrzejki tuż tuż. Jeśli planujesz imprezę w domu i chcesz zaprosić# znajomych, przygotuj specjalne menu. Może zaserwujesz swoim gościom smakowite przekąski w formie finger food? Nie dość, że apetycznie wyglądają i wybornie smakują, to ich przygotowanie nie zajmie ci wcale dużo czasu.

(czytaj więcej)
0

Ceny prądu. Jak ograniczyć zużycie energii elektrycznej w domu?

W kontekście zapowiadanych podwyżek cen energii elektrycznej# od nowego roku, już teraz warto sprawdzić, w jaki sposób możemy ograniczyć zużycie prądu, a tym samym wpływ rachunków na budżet gospodarstwa domowego.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)