Dziś mamy 20 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 września 2021

Wycieczka integracyjna. Pełni pozytywnych emocji wrócili do domu

fot. pow.

fot. pow.

2-3 września 2021 uczniowie klas 4-8 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 uczestniczyli w wycieczce integracyjnej.

Pierwszy dzień po zakwaterowaniu w ośrodku Western Camp spędzili miło czas, były gry, piłka nożna, łowienie ryb dla chętnych, odpoczynek na świeżym powietrzu, ognisko, a także kino w plenerze. Kolejnego dnia dzieci i młodzież przywitał piękny, słoneczny poranek. Po śniadaniu uczniowie wraz z opiekunami wsiedli w ciuchcię, która zawiozła ich pod bramy Energylandii. Otwarcie bramek było najbardziej oczekiwanym momentem dla uczestników wyjazdu. „W Energyladnii trzeba spróbować wszystkiego , a najlepsze atrakcje to Hyperion, Abyssus, Zadra, Speed Water Coaster, Formuła” – tak mówili uczniowie, którzy byli już w tym miejscu. Ośmiogodzinny pobyt w parku rozrywki okazał się pełen wrażeń, niezapomnianych przeżyć oraz przede wszystkim sporej dawki adrenaliny. Wszyscy bezpiecznie wróciliśmy do Nakła- zmęczeni, pełni pozytywnych emocji i uśmiechu, a od poniedziałku zabieramy się do nauki!

Materiał: Agnieszka Jakś- Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)