Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2022

Wyrównana walka o zwycięstwo. Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie.

fot. powierzone

fot. powierzone

15 listopada 2022 roku w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie# (dla dziewcząt). Do zawodów zgłosiło się 21 uczestniczek.

Zawodniczki rozpoczęły od losowania, które zdecydowało o kolejności rozgrywek systemem pucharowym. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów. Do finału zakwalifikowały się trzy najlepsze dziewczęta, które stoczyły bardzo wyrównaną walkę o zwycięstwo.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Lena Grzechowiak z klasy II matematyczno-informatycznej,
II miejsce Jagoda Nowicka z klasy II angielsko-geograficznej,
III miejsce Martyna Gapa z klasy II angielsko-geograficznej.

Już w listopadzie finalistki będą reprezentować szkołę na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Badmintonie.

Material: Agnieszka Góral

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)