Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wystawa fotograficzna Zbigniewa Borka. 12 sierpnia w szubińskiej bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

Rejonowa Biblioteka Publiczna i Klub Miłośników Fotografii FLESZ# zapraszają 12 sierpnia o 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej Zbigniewa Borka reportera Radia Nakło.

Zbigniew Borek Urodził się na Kujawach, w Gniewkowie leżącym pomiędzy Toruniem a Inowrocławiem. Swoje dorosłe życie związał jednak z Bydgoszczą. Tu rozpoczął swoją ścieżkę edukacyjną. Chciał być elektronikiem jednak życie pokierowało go w stronę dziennikarstwa. Swoją przygodę z mikrofonem rozpoczął od radia zakładowego, później było Radio EL, Radio ESKA i wreszcie Radio Nakło, gdzie pracuje do dzisiaj. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć na fali 107 i 5 FM. Interesuje się etnografią, kolekcjonuje kamienie i minerały, uwielbia eskapady rowerowe oczywiście z aparatem fotograficznym. Podczas wspomnianych eskapad fotografuje to co przykuje jego uwagę: przelatujący klucz ptaków, zjawiskowy zachód słońca, ciekawy człowiek, budowla, a nawet rzadko spotykany motyl. Za każdym zdjęciem kryje się zwykle jakaś historia, historia - którą warto opowiedzieć. - stwierdził autor fotografii.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  JK, w dniu 03-08-2022 22:20:18 napisał:

  Brawo dla organizatorów, którzy podjęli się organizacji wymienionej wystawy. Będę i zachęcam mieszkańców Szubina i okolic do obejrzenia wystawy i posłuchanie prelekcji Pana red. Borka.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 05-08-2022 19:13:27 napisał:

  ja u siebie gram jutro zaczyna sie tu sezon małe jezziora k prońko h frąckowiak dzisiaj słuchaja w sklepach orła cień po latach podoba jak kot bez ogona wszystko dobrze serio

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 19:27:29 napisał:

  bardziej podoba orła cień jak dawno tadio naklo dobrze sie ma

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 20:49:42 napisał:

  mpdern szoking jeden taniec w stylu modern talking po polsku news

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 06-08-2022 12:26:54 napisał:

  z vox radio o modern szoking tam marek sierocki szef może prywatne radiio covery modern talking nowa po polsku new collective plski 1 modern talking call me podobno d bohlen wyraził zgode czytałem wczoraj plus gra tearsdrops łzy u nich numer pop przeboje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Konstrukcje stalowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)