Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Wystawa fotograficzna Zbigniewa Borka. 12 sierpnia w szubińskiej bibliotece

fot. pow.

fot. pow.

Rejonowa Biblioteka Publiczna i Klub Miłośników Fotografii FLESZ# zapraszają 12 sierpnia o 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej Zbigniewa Borka reportera Radia Nakło.

Zbigniew Borek Urodził się na Kujawach, w Gniewkowie leżącym pomiędzy Toruniem a Inowrocławiem. Swoje dorosłe życie związał jednak z Bydgoszczą. Tu rozpoczął swoją ścieżkę edukacyjną. Chciał być elektronikiem jednak życie pokierowało go w stronę dziennikarstwa. Swoją przygodę z mikrofonem rozpoczął od radia zakładowego, później było Radio EL, Radio ESKA i wreszcie Radio Nakło, gdzie pracuje do dzisiaj. Jego charakterystyczny głos można usłyszeć na fali 107 i 5 FM. Interesuje się etnografią, kolekcjonuje kamienie i minerały, uwielbia eskapady rowerowe oczywiście z aparatem fotograficznym. Podczas wspomnianych eskapad fotografuje to co przykuje jego uwagę: przelatujący klucz ptaków, zjawiskowy zachód słońca, ciekawy człowiek, budowla, a nawet rzadko spotykany motyl. Za każdym zdjęciem kryje się zwykle jakaś historia, historia - którą warto opowiedzieć. - stwierdził autor fotografii.

Materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  JK, w dniu 03-08-2022 22:20:18 napisał:

  Brawo dla organizatorów, którzy podjęli się organizacji wymienionej wystawy. Będę i zachęcam mieszkańców Szubina i okolic do obejrzenia wystawy i posłuchanie prelekcji Pana red. Borka.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 05-08-2022 19:13:27 napisał:

  ja u siebie gram jutro zaczyna sie tu sezon małe jezziora k prońko h frąckowiak dzisiaj słuchaja w sklepach orła cień po latach podoba jak kot bez ogona wszystko dobrze serio

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 19:27:29 napisał:

  bardziej podoba orła cień jak dawno tadio naklo dobrze sie ma

  odpowiedz

  • 0 (0)

  słuchacz, w dniu 05-08-2022 20:49:42 napisał:

  mpdern szoking jeden taniec w stylu modern talking po polsku news

  odpowiedz

  • 0 (0)

  s, w dniu 06-08-2022 12:26:54 napisał:

  z vox radio o modern szoking tam marek sierocki szef może prywatne radiio covery modern talking nowa po polsku new collective plski 1 modern talking call me podobno d bohlen wyraził zgode czytałem wczoraj plus gra tearsdrops łzy u nich numer pop przeboje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)