Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2022

Wystawa otwarta. Zaprezentowano prace siedmiu artystów

fot. MZK

fot. MZK

19 czerwca br. w Muzeum otwarto wystawę fotografii „Dyplomy”. Na ekspozycji zaprezentowano # zdjęcia siedmiu artystów fotografów - absolwentów Bydgoskiej Akademii Fotografii.

Autorami prac są Aleksandra Dopierała-Laskowska, Martyna Górska, Agnieszka Jabłońska-Wojnerowicz, Marcin Jazienicki Mariusz Kosowski, Grzegorz Ryckowski i Anna Zborowska.

Bydgoska Akademia Fotografii to roczny kurs przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z tej dziedziny sztuki, jego celem jest doskonalenie umiejętności praktycznych, zajmują się m.in.: fotografią portretową, pracą w plenerze, dokumentem, cyfrową edycją zdjęć, zgłębiają także tajniki fotografii analogowej i podstawy ciemni fotograficznej.

Wystawa będzie czynna do 31 lipca br.

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułów. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)