Dziś mamy 16 czerwca 2021, środa, imieniny obchodzą:

11 listopada 2020

Wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Wszystkim udzielił się patriotyczny nastrój

fot. Przedszkole w Ślesinie.

fot. Przedszkole w Ślesinie.

W środę 11 listopada obchodzimy 102 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.# Z tej okazji dzieci z Przedszkola w Ślesinie wzięły udział w akcji organizowanej przez MEN "Szkoła do hymnu".

 Jak co roku, przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami, 10 listopada o godzinie 11.11 odśpiewały "Mazurka Dąbrowskiego". Wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola udzielił się tego dnia podniosły, patriotyczny nastrój.

Materiał: Katarzyna Budnik Przedszkole w Ślesinie.

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Profilaktyka 40 Plus. Program nieodpłatnych badań już od 1 lipca!

Profilaktyka 40 PLUS to program badań profilaktycznych dla Polaków od 40. roku życia. Program startuje już 1 lipca.

(czytaj więcej)
0

Zakupy online zyskują na popularności. Wpływ na to ma wykształcenie?

Kobiety częściej niż mężczyźni kupują w# sklepach stacjonarnych, a online jest najpopularniejszym kanałem sprzedaży w grupach wiekowych 18-24 lat oraz 45-54 lat – wynika z najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield przez Inquiry.

(czytaj więcej)
0

W jaki sposób zadbać o kominek w lecie i dlaczego to takie proste?

Mówi się, że kominek pasuje do zimy jak ręka do rękawiczki, ale# co robić z kominkiem podczas ciepłych miesięcy? Mimo, że widok płonącego ognia ma w sobie coś magicznego, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, raczej nikomu nie uśmiecha się generowanie w domu dodatkowego źródła ciepła. Ale nawet poza sezonem, nieużywany kominek pozostaje centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajduje. Jak to wykorzystać i w jaki sposób zadbać o kominek w lecie? Sprawdźmy.

(czytaj więcej)
0

Zacznij odliczanie do wakacji. Zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyki i nie tylko!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o# letnim wypoczynku. Przygotowania do wakacji to świetna okazja, aby poświęcić sobie trochę dodatkowej uwagi, a nawet wypracować kilka nawyków pielęgnacyjnych nie tylko na najbliższe lato, ale na kolejne lata. Zacznij z nami odliczanie dni do urlopu i przygotuj się do niego krok po kroku!

(czytaj więcej)