Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2022

Wzruszający występ, życzenia i dobra zabawa. Dzień Mamy w „Wesołej Piątce”

fot. pow.

fot. pow.

Mama to wielkie słowo, które jest# synonimem miłości, dobra, szczęścia. Mama to pierwsze słowo każdego dziecka.

19 maja grupa Pszczółki z Przedszkola Wesoła Piątka gościła mamy z okazji ich święta. Przepiękne uśmiechy, pogoda i muzyka - takie wrażenia towarzyszyły wszystkim zaproszonym na tę uroczystość. Punktualnie o godzinie 16.30 przedszkolaki rozpoczęły swój występ. Dzieci z wypiekami na twarzy podziękowały mamom wierszem i piosenką. Mamy dumne ze swoich dzieci oklaskiwały małych artystów. Po występach obyła się druga część spotkania – zmagania sportowe. Po nich mamy wspólnie ze swoimi dziećmi ozdabiały torbę – upominek dla mam. W tym dniu nasi Milusińscy dostarczyły  mamom dużo radości, uśmiechu i niesamowitych wrażeń. Życzymy kochanym mamusiom spełnienia marzeń i pociechy z dzieci.

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka w Nakle 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)