Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

13 marca 2020

Z wizytą u burmistrza. Dzieci dziękowały za tak miłe przyjęcie

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

9 marca 2020 roku klasa III a udała się z wizytą do Pana Burmistrza Miasta i Gminy #Nakło nad Notecią.

Podczas spotkania Pan Burmistrz Sławomir Napierała odpowiadał na pytania dzieci dotyczące m.in. symboli miasta, pracy burmistrza, jego zainteresowań czy spędzania wolnego czasu oraz o planowanych inwestycjach w naszym mieście. Każde z dzieci mogło również dostąpić zaszczytu założenia atrybutu władzy, czyli Łańcucha Burmistrza.

Bardzo miłą wizytę zakończyliśmy pamiątkową fotografią. Dzieci podziękowały za tak miłe przyjęcie i poświęcenie nam swojego czasu przez Pana Burmistrza.

Materiał: Iwona Sobczak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)