Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 marca 2023

Zaginął Bartłomiej Śmigielski. 24-latek wyszedł z domu 19 marca

fot. KPP Żnin

fot. KPP Żnin

Żnińscy policjanci poszukują 24-letniego Bartłomieja Śmigielskiego. Zaginiony opuścił dom# 19 marca tego roku i do chwili obecnej nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie prowadzą poszukiwania za 24-letnim Bartłomiejem Śmigielskim, który w dniu 19 marca tego roku, opuścił miejsce zamieszkania. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis mężczyzny: 180 cm wzrost, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, oczy niebieskie, posiada lekki zarost. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru khaki, czerwoną bluzę z kapturem, czarne dresy z białymi lampasami oraz buty koloru bordowego. Prawdopodobnie porusza się motorowerem m-ki Yamasaki o numerze rejestracyjnym CZN EV77 koloru szarego.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Żninie pod numerem telefonu 47 7526200 lub numerem alarmowym 112.

Materiał: KPP w Żninie

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Pimpek, w dniu 29-03-2023 04:18:18 napisał:

    W czas to ogloszenie

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z HACCP
80PLN
Praca na wysokości
60PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Zadaj pytanie
40PLN
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)