Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Zagrali dla Emilki. Wygrała drużyna z Paterka

fot. BG

fot. BG

Na orliku przy ZSP nr 3 w # Nakle odbyły się zawody piłkarskie pn. Turniej dla Emilki. Pomagamy razem. Organizatorem wydarzenie był Kamil Kozek, który fajnie połączył rywalizację sportową ze szczytną akcją, jaką jest pomoc dla Emilki, która walczy o to, aby doszła do skutku operacja serca.

W niedzielne przedpołudnie na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej piłkarski, którego celem była zbiórka pieniędzy na operację małej Emilki. Organizatorem wydarzenia był Kamil Kozek, któremu należą się duże słowa uznania, za wsparcie, za chęci, za to, że potrafił połączyć rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim była walka o lepsze jutro małej Emilki.

W turnieju wzięło udział 15 zespołów. Co warte podkreślenia, zainteresowanie było dużo większe ale o tym kto wystąpił zdecydowała kolejność zgłoszeń. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej przyszła pora na fazę pucharową.

Wyniki półfinałów:
Joga Bonito Paterek – Team Ślesin 5:0
FC Ponalewce – RKS Huwdu 3:0
Mecz o III miejsce:
RKS Huwdu – Team Ślesin 3:0

Mecz finałowy:
Joga Bonito Paterek – FC Ponalewce 4:2

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Rozpłoch z FC Ponalewce, natomiast tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Filipa Maisona z Joga Bonito Paterek.

Podczas tego wydarzenia udało się zebrać łącznie 995,10 zł.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    krajan, w dniu 22-07-2022 13:04:38 napisał:

    Skoro jest takie zainteresowanie to dlaczego piłkarskie stowarzyszenia,spółka miejska Sport nie organizują amatorskich,stałych wakacyjnych rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Budowa hal
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)