Dziś mamy 21 września 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2022

Zagrali dla Emilki. Wygrała drużyna z Paterka

fot. BG

fot. BG

Na orliku przy ZSP nr 3 w # Nakle odbyły się zawody piłkarskie pn. Turniej dla Emilki. Pomagamy razem. Organizatorem wydarzenie był Kamil Kozek, który fajnie połączył rywalizację sportową ze szczytną akcją, jaką jest pomoc dla Emilki, która walczy o to, aby doszła do skutku operacja serca.

W niedzielne przedpołudnie na orliku przy ZSP nr 3 w Nakle odbył się turniej piłkarski, którego celem była zbiórka pieniędzy na operację małej Emilki. Organizatorem wydarzenia był Kamil Kozek, któremu należą się duże słowa uznania, za wsparcie, za chęci, za to, że potrafił połączyć rywalizację sportową ze szczytnym celem, jakim była walka o lepsze jutro małej Emilki.

W turnieju wzięło udział 15 zespołów. Co warte podkreślenia, zainteresowanie było dużo większe ale o tym kto wystąpił zdecydowała kolejność zgłoszeń. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej przyszła pora na fazę pucharową.

Wyniki półfinałów:
Joga Bonito Paterek – Team Ślesin 5:0
FC Ponalewce – RKS Huwdu 3:0
Mecz o III miejsce:
RKS Huwdu – Team Ślesin 3:0

Mecz finałowy:
Joga Bonito Paterek – FC Ponalewce 4:2

Najlepszym bramkarzem turnieju został Wiktor Rozpłoch z FC Ponalewce, natomiast tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Filipa Maisona z Joga Bonito Paterek.

Podczas tego wydarzenia udało się zebrać łącznie 995,10 zł.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    krajan, w dniu 22-07-2022 13:04:38 napisał:

    Skoro jest takie zainteresowanie to dlaczego piłkarskie stowarzyszenia,spółka miejska Sport nie organizują amatorskich,stałych wakacyjnych rozgrywek w różnych kategoriach wiekowych.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

"Powstanie Styczniowe 1863-1864". Nabór wniosków do programu

Biuro „Niepodległa” otwiera nabór wniosków do Programu# Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. W latach 2023 i 2024 obchodzimy 160. rocznice kolejnych bitew i potyczek, które złożyły się na Powstanie Styczniowe – największy zryw narodowowyzwoleńczy skierowany przeciwko rosyjskiemu zaborcy. Wnioski można składać do 2 października 2023 do godziny 15:59.

(czytaj więcej)
0

Doświadczalane oznakowanie poziome. Jaka jest opinia kierowców?

Z danych opublikowanych przez Komendę Główną Policji wynika#, że w 2022 r. nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną 530 wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących, w których śmierć poniosły 52 osoby, a 648 zostało rannych. Chcąc poprawić czytelność węzłów drogowych a więc i bezpieczeństwo kierowców, zastosowaliśmy doświadczalnie, na wybranych odcinkach dróg krajowych, oznakowanie poziome informujące o numerze drogi do której prowadzi dany pas ruchu, ale również o miejscowości kierunkowej (na obwodnicach dużych aglomeracji miejskich). Aby poznać opinię kierowców na temat przedstawionych rozwiązań przygotowaliśmy krótką ankietę. Zapraszamy do jej wypełnienia.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)
0

500 kilometrowe szkolenie w Bieszczadach. Lekka piechota w działaniu

Przeszli już ponad 300 kilometrów najdłuższym szlakiem #górskim w Polsce. Przed nimi jeszcze blisko 200. Żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pieszą wędrówką chcą celebrować 5 lecie istnienia swojej jednostki.

(czytaj więcej)