Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2022

Zajęcia w plenerze. Dzieci malowały nakielską przystań

fot. ML

fot. ML

Dzisiaj, 22 czerwca uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 w # Nakle wybrali się na nakielską przystań, aby tam poćwiczyć malowanie w plenerze. Lekcje poprowadził Krzysztof Kamil Przygoda.

Zajęcia zostały zorganizowane przez nauczycielkę Marzenę Kozłowską, która najczęściej prowadzi plenery artystyczne. Tym razem, aby zapewnić dzieciom inne spojrzenie na sztukę, uczył je Krzysztof Kamil Przygoda, artysta z Nakła i pracownik Muzeum Ziemi Krajeńskiej.

Ideą dzisiejszej lekcji był trening malarstwa w kontekście tworzenia pejzażów. Dzieci stanęły za stelażami na przeciwko rzeki Noteć i podjęły ćwiczenia, które miały na celu nauczyć je jak tworzyć kompozycje.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Wypasacz świń, w dniu 22-06-2022 14:56:12 napisał:

  No nie-obiekt godny podziwu i natchnienia młodych mistrzów pędzla.Obraz nędzy i rozpaczy.Siedlisko wszelakiej zarazy.Krótko-patoprzestrzeń

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Spokojnie, w dniu 22-06-2022 18:56:26 napisał:

  Super, bardzo kreatywne. Popieram takie akcje dla dzieci. Przynajmniej z dala od komputera. Więcej.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
KAWA PRIMA 250 g
7,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)