Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Zajęcia z okazji Dnia Przedszkolaka. Dzieci chętnie dzieliły się wiedzą

fot. NOK

fot. NOK

W piątek, 22 września Wiejski Dom Kultury i Biblioteka# w Ślesinie zorganizowały zajęcia dla przedszkolaków z okazji ich święta.

Biedronki, Słoneczka oraz Jeżyki i Skrzaty wzięły udział w zajęciach sportowych, chętnie też dzieliły się swoją wiedzą na temat swojego przedszkola. Wszyscy doskonale poradzili sobie z zakodowanym hasłem przewodnim spotkania. Na koniec nie zabrakło oczywiście tańca z gościem specjalnym, tym razem była to kotka Hello Kitty.

Materiał: Michał Dubkowski / Nakielski Ośrodek Kultury

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)