Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 sierpnia 2022

Zapowiedź 5. kolejki Ekstraklasy!

fot. powierzone

fot. powierzone

Piąta seria gier na boiskach Ekstraklasy rozpocznie się już w# najbliższy piątek o godzinie 18. Zainaugurują ą piłkarze Miedzi Legnica, a także Zagłębie Lubin, którzy zmierzą się w pojedynku derbowym. 2 godziny później dojdzie do hitowej rywalizacji w Łodzi, gdzie Widzew podejmie Legię Warszawa. Co ciekawego znajdziesz w ofercie zakładów bukmacherskich?

Miedź Legnica vs Zagłębie Lubin

Beniaminek z Legnicy z pewnością nie zaliczy początku tego sezonu do udanych. Miedź po 3 rozegranych meczach ma na koncie tylko jeden punkt, co jest sporym rozczarowaniem biorąc pod uwagę oczekiwania. Zdaniem wielu postronnych ekspertów ta drużyna dokonała najciekawszych wzmocnień w letnim okienku transferowym, ale na ten moment nie przekładają się one na boiskowe wydarzenia.

Pod kątem typowania zakładów bukmacherskich warto podkreślić, że Miedź Legnica to na ten moment druga najgorsza defensywa w całej lidze. Więcej bramek od nich na ten moment straciła jedynie Warta Poznań.

Zagłębie Lubin do końca poprzedniego sezonu walczyło o utrzymanie w Ekstraklasie. Ostatecznie tę misję piłkarzom Piotra Stokowca udało się zrealizować po zwycięstwie w domowej rywalizacji z Rakowem Częstochowa. Celem na ten sezon bez wątpienia było poprawienie rezultatu z poprzedniej kampanii i brak stresu na finiszu rozgrywek. Na ten moment po 4 rozegranych spotkaniach piłkarze tego zespołu wywalczyli 5 punktów. Trzeba przyznać, że jest to całkiem niezły rezultat, biorąc pod uwagę jakość przeciwników, z jakimi mieli okazję się zmierzyć. Pod kątem typowania zakładów bukmacherskich z udziałem tego zespołu warto podkreślić, że Zagłębie Lubin w każdym z 4 rozegranych meczów nie zanotowało w wyniku + 2,5 gola.

Widzew Łódź vs Legia Warszawa

Zakłady bukmacherskie dostępne na takiej stronie jak pzbuk.pl są już dzisiaj gotowe na mecze w ramach 5. kolejki, również na spotkanie Widzewa z Legią!

Przed rozpoczęciem tego sezonu te drużyny były na dwóch zupełnie przeciwległych biegunach, jeśli chodzi o przewidywania zakładów bukmacherskich. Legia Warszawa była typowana do walki o mistrzostwo Polski, natomiast Widzew Łódź był skazywany na spadek do niższej klasy rozgrywkowej. Na początku sezonu różnica pomiędzy tymi drużynami nie jest jednak tak duża, jak wskazywały na to przewidywania zakładów bukmacherskich.

Widzew do tej pory wywalczył 4 punkty, a Legia Warszawa jest od nich lepsza o 3 oczka. Warto również podkreślić, że piłkarze beniaminka do tej pory rozegrali tylko jeden mecz domowy i nie wywalczyli w nim choćby jednego punktu. Negatywne statystyki w meczach wyjazdowych mają również piłkarze z Warszawy. Legia do tej pory rozegrała 2 ligowe delegacje i wywalczyła w nich zaledwie jeden punkt. Która z drużyn przełamie się w najbliższy piątek?

Więcej na temat sportu przeczytasz tutaj!


Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Materiał partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)