Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Zasłużone zwycięstwo GLZS Sadki. Na trybunach było sporo kibiców

fot. Mariusz Tamas

fot. Mariusz Tamas

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu X kolejki rozgrywek# 3 grupy bydgoskiej B-Klasy zespół GLZS Sadki na własnym boisku podejmował drużynę Czarnych Nakło.

Gospodarze chcieli się zrehabilitować za zeszłotygodniowy słabszy występ przeciwko Iskrze Zamość-Rynarzewo. Od początku, prowadzonego na śliskiej i mokrej murawie, meczu uzyskali optyczną przewagę. Gole Łukasza Bzdawki w 18 minucie i Kacpra Borowickiego w 35. min nieco uśpiły czujność podopiecznych Piotra Grudy. Zawodnicy Czarnych Nakło mieli dwie znakomite sytuacje po których powinny paść gole.

W 40. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Sędzia spotkania dyktuje rzut karny dla przyjezdnych za rzekomy faul bramkarza GLZS na napastniku Czarnych. Po konsultacji z asystentami słusznie jednak zmienia swoją decyzję.

Tuż przed przerwą Damian Wegner wykorzystuje błąd w obronie gości i strzela gola „do szatni”.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie. Na ataki gospodarzy, goście odpowiadali groźnymi kontrami. Na dwie bramki Łukasza Bzdawki ( 48 i 78 min) goście odpowiadają trafieniami Kamila Kalety (59 min) i Damiana Kokowskiego (93 min).

Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem GLZS Sadki 5:2.

Mimo niekorzystnej pogody na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców obu drużyn.

Materiał: Mariusz Tamas

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)